MAI TÄNAVA

Uued trendid 2023 a soosivad endiselt kontrastsete toonide kombineerimist. Senised rahulikud valged/hallid/mustad toonid sisekujundustes hakkavad taanduma ning uuteks põhivärvideks järgnevatel aastatel on tulemas pehmemad kreemikad, beežikad, pruunid, kollased ning sinised ja rohelised toonid oma kõikides varjundites.

UUSARENDUS

Valminud köök on põneva sinise tooniga, mis olenevalt valgusest on kord heledam, kord tumedam. Kogu köögi furnituur tellija soovil tume antrasiit. Põnev pilgupüüdja on eenduv riiulilahendus koos õrna valgustusega. Ja nagu ikka, usaldas klient peale köögimööbli meile ka kogu muu korteri mööblilahenduse disainimise ja valmistamise. Oleme tänulikud!

TEOSTATUD PROJEKTID

KLIENDI TAGASISIDE

Super töö nii ette antud jooniste kui ka lihtsalt peas kujunenud idee järgi. Asjatundlikud soovitused, suur pühendumus töö kvaliteedile ja suurepärane järelteenindus.

Südamega tehtud ja kliendi soove igati arvestav. Puhas ja stiilne.

Tellisime uude majja köögimööbli komplekti - kapid, riiulid, laud/köögisaar. Meie soovidega arvestati, anti asjalikku nõu ja uusi mõtteid. Ja tulemuseks on see, et olen jätkuvalt oma köögiga väga rahul. Koostöös valmis just see mida olin soovinud. Aitäh teile, Heimar ja Terje. Soovin teie ettevõtmisele edu ja klienti just nii palju kui vaja!

Super! Väga kvaliteetne töö ning pluss asjalikud nōuanded mööbli disainimisel.

Soovitan väga! Tellisin köögi, töö oli kiire ja väga korralik! Ja mainimata ei saa jätta kiiret ja asjalikku suhtlust! Viis pluss!

Suurepärane koostöö ideedest teostuseni! Kaunis ja kvaliteetne mööbel igasse interjööri

Kertu Kärk

Bärbel Salumäe

Martin Minn

Ülle Alev

Ulvi Sild

Piret Roosioja

VAATA MEIE TEISI PROJEKTE

Meie kogemus ja punktuaalne lähenemine teevad meist ideaalse partneri teie järgmiseks projektiks.

VANNITUBA
MUU MÖÖBEL