Meie kogemus ja punktuaalne lähenemine teevad meist ideaalse partneri teie järgmiseks projektiks.

PROJEKTID

MEIE

KÖÖK

Köök ei ole pelgalt ruum kodus, köök on kodusoojuse allikas. Siit algavad ja tihtipeale ka lõppevad sinu päevad, see on tegutsemise ja mõtlemise koht, kus igal asjal on oma otstarve ja ülesanne. Ja see on sinu nägu. Alati.

GARDEROOB

Aeg on piiratud.
Ära raiska seda asjade otsimise või ebamugavast kohast kättesaamise peale. Mugavus ja organiseeritus – nii lihtne see ongi.

VANNITUBA / WC

Privaatne ja delikaatne.
Aga mitte tingimata tagasihoidlik.

MUU MÖÖBEL

Asendamatud ja tihtipeale üksikud.
Aga loomult võimsad sest seovad ruumi tervikuks.

KLIENDI TAGASISIDE

Super töö nii ette antud jooniste kui ka lihtsalt peas kujunenud idee järgi. Asjatundlikud soovitused, suur pühendumus töö kvaliteedile ja suurepärane järelteenindus.

Südamega tehtud ja kliendi soove igati arvestav. Puhas ja stiilne.

Tellisime uude majja köögimööbli komplekti - kapid, riiulid, laud/köögisaar. Meie soovidega arvestati, anti asjalikku nõu ja uusi mõtteid. Ja tulemuseks on see, et olen jätkuvalt oma köögiga väga rahul. Koostöös valmis just see mida olin soovinud. Aitäh teile, Heimar ja Terje. Soovin teie ettevõtmisele edu ja klienti just nii palju kui vaja!

Super! Väga kvaliteetne töö ning pluss asjalikud nōuanded mööbli disainimisel.

Soovitan väga! Tellisin köögi, töö oli kiire ja väga korralik! Ja mainimata ei saa jätta kiiret ja asjalikku suhtlust! Viis pluss!

Suurepärane koostöö ideedest teostuseni! Kaunis ja kvaliteetne mööbel igasse interjööri

Kertu Kärk

Bärbel Salumäe

Martin Minn

Ülle Alev

Ulvi Sild

Piret Roosioja

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Võta meiega ühendust kui soovid uut köögimööblit või garderoobi. Pesuruumi uusi kappe või hoopis lastetuppa midagi erilist. Leiame koos ideaalse lahenduse!